2020 YILINDA ÖZVERİLİ ÇALIŞMA GÖSTEREN KAHRAMANMARAŞ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI PERSONELLERİNİN BAŞARI BELGELERİ TAKDİM TÖRENİ

  Cumhuriyet Başsavcılığımızda görev yapan ve 2020 yılında özverili çalışma gösteren personellerin ödüllendirilmesine yönelik tören 26/03/2021 tarihinde Kahramanmaraş Adliyesi 15 Temmuz Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

  Maske, mesafe ve hijyen kuralları gözetilerek asgari katılımcıyla gerçekleştirilen törende Başsavcılık personelleri Mustafa ARSLANTAŞ, Belgin YORGANCILAR, Elif UZUN, Ali Erdem DEMİREL, Buğra Burak ALTUN ve Ali KONAK’a başarı belgeleri ve hediyeleri Cumhuriyet Başsavcısı İlker YAZICI tarafından sınırlı sayıda personeller huzurunda takdim edildi.

  Tören sonunda kısa bir açıklama yapan Cumhuriyet Başsavcısı İlker YAZICI; “Adliyemizde yürütülen tüm iş ve işlemlerde personellerimizin büyük emek ve gayretleri bulunmaktadır. Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı olarak 2020 yılında yaptığımız işler ile başarılı bir adli yıl geçirdik. Bu başarıda personellerimizin her birinin alın teri ve emeği bulunmaktadır. Geçtiğimiz yılı personellerimizin performansları açısından değerlendirdiğimizde bir adım öne çıkan personellerimizi bu gayret ve özverili çalışmalarından dolayı her yıl olduğu gibi bu yıl da ödüllendirmek istedik. Başarılı personellerimizi kutluyor bundan sonraki çalışmalarında da aynı performansla başarılar diliyorum.” dedi.

  2020 yılında özverili çalışmalarıyla başarı belgesi alan personellerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 26/03/2021

  Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı

   

  Adres

  Cumhuriyet Mahallesi Prof.Dr.Necmettin ERBAKAN Bulvarı No:66 Onikişubat / Kahramanmaraş

  Telefon

  034 421 11 69

  Faks (İnfaz) : 211 17 19 - (B.Muhabere) : 211 17 09

  E-Posta

  kahramanmarascbsisaretadalet.gov.tr

  © 2020 KAHRAMANMARAS ADLİYESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

  Sitemizi Bugün : 194 - Toplam : 966813 kişi ziyaret etmiştir.